ПОШУК ОЛІМПІАДИ - Показати
< 2001 / Всеукраїнські / Одесса
2001
ОДЕССА


ОПИС
       
ЗАДАЧІ
       
РЕЗУЛЬТАТИ
       
ФАЙЛИ
       
Олімпіада: XIV Всеукраїнська олімпіада
Місце проведення: г. Одесса
Дати: 24-30 березня 2001 р.
Учасників: 126 людей
Перший тур (200 балів)
Квадрат (100 балів) ( Сергій Діденко)
Лабиринт (100 балів) ( Сергій Діденко)
Другий тур (200 балів)
Шифр (100 балів) ( Шаміль Ягіяєв)
Школи (100 балів) ( Шаміль Ягіяєв)
Переможець: Віктор Сурогин (11 кл., УФМЛ КНУ), 344 балла
Підсумкова таблиця по учасниках 
 
Прізвище Ім'я Команда Кл. | || Всього
1
Сурогін  Віктор
УФМЛ КНУ
11
193
151
344
2
Лещов  Іван
Донецька обл.
11
93
144
237
3
Собакарьов  Євген
Херсонська обл.
10
66
158
224
4
Луференко  Петроо
Донецька обл.
10
58
158
216
5
Помирляну  Олексій
Чернівецька обл.
11
121
81
202
6
Ольшевський  Микола
Вінницька обл.
11
71
123
194
7
Середа  Андрій
Донецька обл.
11
79
109
188
8
Рибак  Михайло
м. Київ
11
102
81
183
9
Ревякін  Кирило
Дніпропетровська обл.
10
64
116
180
10
Глуховський  Олексій
Хмельницька обл.
10
35
137
172
11
Переверзєв  Олександр
Запорізька обл.
11
92
74
166
11
Ткачук  Володимир
м. Київ
11
78
88
166
13
Кошляк  Роман
Полтавська обл.
11
12
144
156
14
Дроздов  Ігор
Дніпропетровська обл.
9
70
81
151
14
Руденко  Роман
Харківська обл.
10
56
95
151
16
Матюхін  Дмитро
УФМЛ КНУ
11
134
11
145
17
Троценко  Богдан
УФМЛ КНУ
10
21
123
144
18
Мусихін  Сергій
Дніпропетровська обл.
11
9
130
139
19
Кисельов  Андрій
Чернівецька обл.
11
106
32
138
19
Стасюк  Андрій
Донецька обл.
10
71
67
138
21
Ольшевський  В'ячеслав
Вінницька обл.
11
42
95
137
21
Яковенко  Богдан
м. Київ
9
77
60
137
23
Сафонов  Володимир
Дніпропетровська обл.
11
78
53
131
24
Недашківський  Олексій
м. Київ
11
42
88
130
25
Пилипенко  Олексій
УФМЛ КНУ
9
69
60
129
26
Онищук  Ігор
Житомирська обл.
9
19
109
128
27
Проказа  Олег
УФМЛ КНУ
11
3
123
126
28
Тарасова  Вікторія
Харківська обл.
11
54
67
121
29
Маузе  Віктор
УФМЛ КНУ
11
39
81
120
30
Климчук  Іван
Запорізька обл.
11
78
39
117
31
Кулішенко  Дмитро
Вінницька обл.
11
56
60
116
32
Гончар  Сергій
Полтавська обл.
11
54
60
114
32
Семчишин  Юрій
Івано-Франківська обл.
11
21
93
114
34
Артеменко  Сергій
Черкаська обл.
11
74
39
113
35
Коржик  Дмитро
Вінницька обл.
10
2
109
111
35
Чернишов  Євгеній
Дніпропетровська обл.
11
23
88
111
37
Варяник  Олексій
Запорізька обл.
11
71
39
110
37
Кузьмюк  Олександр
Кіровоградська обл.
11
64
46
110
39
Процюк  Юрій
Львівська обл.
10
21
88
109
39
Смирнов  Василь
Львівська обл.
11
42
67
109
39
Циганков  Андрій
Дніпропетровська обл.
11
35
74
109
42
Понятовський  Микола
УФМЛ КНУ
10
85
23
108
43
Вандій  Степан
Тернопільська обл.
11
33
74
107
44
Провашинський  Мар'ян
Івано-Франківська обл.
11
60
46
106
45
Буняк  Ярослав
Рівненська обл.
11
57
46
103
46
Даниленко  Олександр
м. Севастополь
11
49
53
102
47
Процик  Петроо
Тернопільська обл.
11
19
81
100
48
Поркуян  Тимур
Луганськая обл.
10
18
81
99
49
Данильчук  Дмитро
рес. Крим
10
54
44
98
50
Степанов  В'ячеслав
рес. Крим
11
66
23
89
50
Яськов  Олександр
Кіровоградська обл.
10
64
25
89
52
Баринов  Ігор
Полтавська обл.
9
42
46
88
52
Швалагін  Оксана
Закарпатська обл.
11
21
67
88
54
Боровик  Віктор
Закарпатська обл.
11
85
2
87
54
Козьмик  Іван
Чернівецька обл.
10
71
16
87
56
Меренков  Сергій
Житомирська обл.
11
26
60
86
56
Мілютін  Максим
Полтавська обл.
10
28
58
86
58
Гриневич  Юрій
Житомирська обл.
11
60
25
85
59
Мельничук  Андрій
Хмельницька обл.
10
66
18
84
60
Іщенко  Валерій
Дніпропетровська обл.
9
21
60
81
60
Остап'юк  Ігор
Волинська обл.
9
35
46
81
62
Думінський  Сергій
Херсонська обл.
11
19
60
79
62
Ковач  Олександр
Закарпатська обл.
11
19
60
79
62
Хван  Антон
м. Севастополь
10
19
60
79
65
Степанов  Володимир
Хмельницька обл.
11
17
60
77
66
Суйков  Олексій
Донецька обл.
11
51
25
76
67
Гамуга  Віталій
Рівненська обл.
11
1
74
75
67
Кочермін  Артур
Вінницька обл.
11
57
18
75
69
Гарнашевич  Віталій
Чернігівська обл.
11
30
44
74
69
Мельник  Денис
Хмельницька обл.
10
42
32
74
71
Красовський  Михайло
Чернівецька обл.
10
56
16
72
71
Мельничук  Василь
Тернопільська обл.
10
33
39
72
73
Лактіонов  Дмитро
Херсонська обл.
11
17
53
70
73
Сайко  Олексій
Київська обл.
11
19
51
70
75
Морозов  Іван
Луганськая обл.
11
10
58
68
76
Задорожний  Сергій
Одеська обл.
11
35
32
67
76
Таран  Сергій
Дніпропетровська обл.
11
28
39
67
78
Замковий  Антон
м. Севастополь
10
55
11
66
79
Гевка  Ігор
Івано-Франківська обл.
11
35
30
65
79
Орищук  Іван
Житомирська обл.
11
12
53
65
79
Ошкодьоров  Олег
Полтавська обл.
11
26
39
65
82
Бєлозьоров  Сергій
Миколаївська обл.
9
26
37
63
83
Тайкало  Павло
рес. Крим
11
10
51
61
84
Ганенко  Максим
рес. Крим
11
46
14
60
84
Ільченко  Сергій
Вінницька обл.
10
28
32
60
84
Шкрябець  Володимир
Запорізька обл.
11
42
18
60
87
Дідух  Юрій
Рівненська обл.
11
12
46
58
87
Тимофєєв  Валентин
Донецька обл.
9
42
16
58
89
Самойлік  Віталій
Одеська обл.
11
18
39
57
90
Голубєв  Микола
Дніпропетровська обл.
11
17
39
56
91
Підлипенський  Павло
Луганськая обл.
9
10
44
54
92
Лозовський  Костянтин
Львівська обл.
9
28
25
53
93
Бондарук  Віктор
Волинська обл.
10
12
39
51
93
Дрьомін  Олександр
Дніпропетровська обл.
10
19
32
51
93
Нікітін  Ігор
Херсонська обл.
11
19
32
51
96
Андрущенко  Юрій
Сумська обл.
11
19
30
49
96
Єлізаров  Володимир
УФМЛ КНУ
11
35
14
49
96
Махновський  Юрій
Волинська обл.
11
10
39
49
99
Кулаковський  Дмитро
Чернігівська обл.
9
10
37
47
100
Бойченко  Кирило
Запорізька обл.
10
16
30
46
100
Вартанян  Михайло
Одеська обл.
9
28
18
46
102
Гусаров  Олексій
Хмельницька обл.
11
19
25
44
102
Переверзєв  Олександр
Миколаївська обл.
10
12
32
44
102
Сазонець  Юрій
Черкаська обл.
10
12
32
44
105
Богомолов  Сергій
Харківська обл.
9
42
0
42
106
Галаєв  Ігор
Запорізька обл.
11
2
39
41
107
Рєшевський  Олександр
рес. Крим
11
0
39
39
108
Буцан  Ігор
Сумська обл.
10
21
16
37
109
Добринін  Сергій
м. Севастополь
11
9
25
34
110
Лютий  Костянтин
Запорізька обл.
11
12
21
33
111
Гріневич  Євген
Чернігівська обл.
10
28
4
32
111
Мамонтов  Максим
Кіровоградська обл.
10
28
4
32
113
Лопатинський  Андрій
Вінницька обл.
11
19
11
30
114
Черепанов  Микола
Черкаська обл.
11
9
18
27
115
Бортник  Михайло
Житомирська обл.
9
10
16
26
115
Бринзін  Олег
Дніпропетровська обл.
10
26
0
26
115
Сороколєтов  Вадим
м. Севастополь
9
10
16
26
115
Тітула  Віктор
Миколаївська обл.
11
3
23
26
119
Ткаченко  Павло
Дніпропетровська обл.
11
21
4
25
120
Лаврінець  Євген
Запорізька обл.
11
12
7
19
120
Солодовник  Сергій
Київська обл.
11
10
9
19
122
Арінархов  Павло
Черкаська обл.
10
2
16
18
123
Кузіков  Борис
Сумська обл.
10
12
2
14
123
Сєдєльніков  Антон
м. Севастополь
9
3
11
14
125
Левицький  Анатолій
Івано-Франківська обл.
11
0
0
0
125
Самчук  Сергій
Київська обл.
10
0
0
0
Команда-переможець: м. Київ
Рейтинги команд
 
Команда Мн.р. Уч. I II III Р.ц. М.п. Н.р. Р.з.
1
м. Київ
2.00
4
1
3
0
3.50
1
10
5.50
2
Донецька обл.
1.57
6
3
1
0
3.00
2
10
4.57
3
УФМЛ КНУ
1.43
8
1
5
1
2.62
3
8
4.05
4
Дніпропетровська обл.
2.27
12
1
3
3
1.42
7
7
3.69
5
Житомирська обл.
2.67
5
0
1
2
1.00
10
6
3.67
6
Херсонська обл.
2.20
4
1
0
0
1.25
8
7
3.45
7
Чернівецька обл.
0.67
4
1
1
1
2.25
4
6
2.92
8
Вінницька обл.
1.33
7
1
1
2
1.43
6
6
2.76
9
Полтавська обл.
1.20
5
0
1
3
1.20
9
5
2.40
10
м. Севастополь
2.00
6
0
0
2
0.33
19
5
2.33
11
Харківська обл.
0.25
3
0
2
0
2.00
5
4
2.25
12
Запорізька обл.
1.50
8
0
1
2
0.62
16
4
2.12
13
Черкаська обл.
1.75
4
0
0
1
0.25
24
4
2.00
14
Хмельницька обл.
1.00
5
0
1
1
0.80
11
4
1.80
15
рес. Крим
1.25
5
0
0
2
0.40
18
4
1.65
16
Івано-Франківська обл.
1.00
4
0
0
2
0.50
17
3
1.50
17
Закарпатська обл.
0.67
3
0
0
2
0.67
12
3
1.34
18
Миколаївська обл.
0.75
3
0
0
1
0.33
19
3
1.08
19
Львівська обл.
0.33
3
0
0
2
0.67
12
3
1.00
19
Київська обл.
0.33
3
0
0
2
0.67
12
3
1.00
21
Тернопільська обл.
0.00
3
0
0
2
0.67
12
3
0.67
22
Волинська обл.
0.33
3
0
0
1
0.33
19
3
0.66
22
Рівненська обл.
0.33
3
0
0
1
0.33
19
3
0.66
24
Одеська обл.
0.33
3
0
0
0
0.00
25
3
0.33
24
Луганськая обл.
0.00
3
0
0
1
0.33
19
3
0.33
24
Сумська обл.
0.33
3
0
0
0
0.00
25
3
0.33
27
Чернігівська обл.
0.00
3
0
0
0
0.00
25
3
0.00
27
Київська обл.
0.00
3
0
0
0
0.00
25
3
0.00

— Місце загальне
Мн.р. — Рейтинг за минулий рік
Уч. — Кількість учасників
I — Кількість перших дипломів
II — Кількість других дипломів
III — Кількість третіх дипломів
Р.ц. — Рейтинг цього року
М.п. — Место на поточній олімпіаді
Н.р. — Кількість учасників на наступний рік
Р.з. — Загальний рейтинг за 2 роки
Умови:
Авторські рішення (Pascal):
Тести та відповіді до них: SquareMazeCipherSchools